6 grudnia 2019 roku Centrum Biznesu Fundacji Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Koszalinie organizuje V Forum MADE IN KOSZALIN, którego ideą jest promowanie patriotyzmu lokalnego, designu oraz firm i wydarzeń, z których Koszalin może być dumny.

Prezydent Miasta Koszalina Piotr Jedliński objął Forum MADE IN KOSZALIN patronatem honorowym. Partnerami wydarzenia są: Park Technologiczny S.A., Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa, Północna Izba Gospodarcza w Koszalinie, Zachodniopomorski Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, Politechnika Koszalińska oraz Instytut Wzornictwa.

odczas Forum zaprezentowane zostaną wyjątkowe koszalińskie firmy i wydarzenia, a wybitne oraz te, które w najlepszy sposób promują Koszalin nagrodzone zostaną Laurami MADE IN KOSZALIN 2019.

Zachęcamy do zgłaszania wybitnych koszalińskich firm, osób oraz najciekawszych koszalińskich wydarzeń, z których Koszalin jest dumny i które zasługują na nagrody.

Do dnia 25 października 2019 roku zbierane są nominacje do Laurów MADE IN KOSZALIN 2019 w trzech kategoriach: Biznes, Kultura i Design oraz Styl życia i inspiracje.

Aby zgłoszenie było ważne, prosimy o krótkie uzasadnienie każdej nominacji (max. 2 zdania), a następnie należy przesłać je na adres mailowy: info@biznes.koszalin.pl lub a.jez@biznes.koszalin.pl

Formularz nominacji do pobrania (.doc)

Nominacje oraz nagrody są bezpłatne i w pełni otwarte. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Aleksandrą Jeż – tel. 094 341 23 17, email: a.jez@biznes.koszalin.pl