Project Description

Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o., to spółka, która od 25 lat zajmuje się stwarzaniem warunków do uprawiania sportu oraz promocją aktywizacji fizycznej mieszkańców Koszalina.

Nie od dziś wiadomo, że szeroko rozumiana aktywność fizyczna jest niezbędna do prawidłowego rozwoju człowieka. Naszą misją jest wspieranie szkół i stowarzyszeń kultury fizycznej, w ich działaniach, a także bycie liderem w organizacji różnego rodzaju sportowych przedsięwzięć.

Dzięki dużej liczbie, różnorodnych obiektów, jesteśmy w stanie zapewnić organizację imprez, niemal ze wszystkich, podstawowych dziedzin sportu. Miejsce dla siebie znajdą u nas zarówno piłkarze nożni jak i ręczni, siatkarze i koszykarze. Dbamy także by doskonalić swoje umiejętności mogli pasjonaci biegania i pływania.

Także organizatorzy wydarzeń kulturalnych, chętnie korzystają z naszej bazy obiektów.

Spółka zrządza obiektami sportowymi i rekreacyjnymi zlokalizowanymi w Koszalinie:

Własność stanowią obiekty:

Kompleks obiektów sportowych „Gwardia” przy ul. Fałata;
Hala sportowa przy ul. Orlej;
Park Wodny Koszalin przy ul. Rolnej

Obiekty użyczone bądź dzierżawione przez Spółkę z zasobów Gminy Miasta Koszalin to:

Basen i Hala przy ul. Jedności/Głowackiego;
Stadion lekkoatletyczny Bałtyk;
Giełda Towarowo- samochodowa;
Park Linowy

Ponadto na zlecenie Gminy Miasta Koszalin Spółka zajmuje się zarzadzaniem Sportowa Doliną, Wodna Wodną Doliną oraz Kompleksami typu Orlik na ul. Głowackiego, osiedlu Wenedów, osiedlu Raduszka, osiedlu Unii Europejskiej oraz na koszalińskim osiedlu Jamno oraz Hala Widowiskowo – Sportową w Koszalinie.

Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

ul. Rolna 14, 75-436 Koszalin

tel. (94) 721 60 10

www.zos.koszalin.pl