Project Description

Mikrofonika.PL

Nasza działka to kreacja, produkcja i organizacja. Ze szczególnym naciskiem na sektor audio, multimediów i internetu. Od 2001 roku włączamy nasz lokalny potencjał w globalną sieć możliwości. Pracujemy zarówno dla największych jak i tych najmniejszych firm w Polsce. Korzystając z bazy ponad 300 głosów i 1.000.000 kompozycji nagrywamy prezentacje, systemy IVR, reklamy, instrukcje i szkolenia, udźwiękawiamy filmy, gry i animacje dla rzeszy blisko 3.000 zadowolonych klientów. I jak mówią w świecie, jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Być może dlatego do naszego portfolio co roku dochodzi ponad 5.000 nowych produkcji.
Nasze głosy można usłyszeć m.in. w Wirtualnej Polce, Onet.pl. Alior Banku, Banku Pocztowym, Banku BGŻ, Citibanku, Millenium Banku, ING, prezentacjach Orlen, Citroen, Kancelarii Premiera oraz na wszystkich polskich stacjach TV i radiowych.
Przy produkcji pełnych form dźwiękowych mieliśmy przyjemność pracować m.in. dla marek: Komfort, PKP Intercity, Carrefour, Inea, Kefirek, Aquarius, Pol-Skone, GG, Ceneo, Citeam, Bronchopect, Ernst&Young, Cheetos, Nursea, Polskie Centrum SPA, Meblik, Naviexpert, Aflofarm, We Global Sport, Symantec, Stokrotka, Neckermann, Motomi, Bella, Happy i masy innych.

Prowadzimy pięć serwisów internetowych:
– pierwszego w Polsce internetowego banku głosów: www.mikrofonika.net

– wyjątkowej agencji reklamowej, której prace na pewno słyszałeś: www.medianawigator.com
– jedynego w kraju portalu internetowego dla lektorów: www.polscylektorzy.pl

– pierwszej w polskiej sieci kolekcji starych mikrofonów: www.oldmics.pl

– jedynego w Polsce wydarzenia branży voice-over, Ogólnopolskiego Spotkania Lektorów: www.osl.mikrofonika.net

W przerwach wspieramy swoimi doświadczeniami i sprzętem miejscowy rynek muzyczny, poprzez zaangażowanie w lokalne inicjatywy o globalnych aspiracjach.

Dołącz do nas na Youtube:
https://www.youtube.com/user/MikrofonikaPL

i Facebook’u:
https://www.facebook.com/mikrofonika/
https://www.facebook.com/Polscylektorzy/
https://www.facebook.com/oldmics/
https://www.facebook.com/medianawigator/