Project Description

Hotel Verde to nowoczesny obiekt wypoczynkowo-konferencyjny z bogatym zapleczem gastronomicznym i rekreacyjnym. Gwarantujemy wypoczynek w znakomitej atmosferze, o który dbać będą profesjonaliści.

Idealna  lokalizacja Hotelu – 7 minut do Koszalina i 7 minut do plaż Bałtyku – daje możliwość różnorodnego spędzania czasu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy: komfortowe pokoje, przepiękną restaurację, całodobowy bar, Muzeum Aut Zabytkowych, przestronne sale konferencyjne, salę balową, centrum wellness (kryty basen, saunę suchą i parową, jacuzzi), bilard, kort tenisowy, siłownię, solarium, a wszystko po to by umilić Państwu pobyt w naszym Hotelu.

Muzeum Aut Zabytkowych, znajdujące się przy Hotelu Verde, to wyjątkowe miejsce, gdzie można obejrzeć kolekcję zabytkowych samochodów. Najstarsze modele pochodzą z lat trzydziestych ubiegłego stulecia. Na ekspozycji znajdują się również auta, które zostały całkowicie odrestaurowane w warsztacie firmowym Cars Verde, który przoduje w renowacji Mercedesów W113 ‘Pagoda’. Wystawa często zmienia swój skład, więc warto ją odwiedzać częściej.

ul. Koszalińska 1, 76-031 Mścice koło Koszalina

tel. +48 697 350 394

www.verde.pl