Project Description

Zróbmy to razem!

123concept to agencja, która zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie marketingu a także organizacją eventów, targów, koncertów, występów artystycznych, szkoleń, spotkań motywacyjnych oraz doradztwem kariery. Jeśli jesteś zainteresowany organizacją imprezy lub szukasz partnera w tym zakresie zapraszamy do współpracy. Naszą wizytówką jest niekonwencjonalne podejście do organizacji eventów. Nie robimy wszystkiego, ale wiemy jak to wszystko zrobić! Wspólnie możemy zobaczyć rzeczy takimi jakimi jeszcze nigdy nie były.

Główna działalność firmy skupia się wokół 4 działów:

123event –organizacja eventów, imprez firmowych, integracyjnych, konferencji,  szkoleń, konsultacje i doradztwo w zakresie organizacji imprez masowych

123expo – organizacja targów, szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych (wynajem zabudowy targowej i sprzętu audio wizualnego). Imprezy targowe to m.in. Targi Edukacyjne Edu Day w 6 miastach Pomorza, Środkowopomorskie Targi  Ślubne, Targi Mama Tata Dziecko czy Środkowopomorskie Targi Nieruchomości Mieszkaj Pięknie. Więcej o imprezach targowych na www.123expo.pl

123project – szukasz nowego wizerunku swojej firmy lub marki, potrzebujesz dobrego projektu audio wizualnego lub graficznego wraz z  kompleksową obsługą od koncepcji do wydruku?  Skontaktuj się z nami!

123consulting – jeśli szukasz pracowników, potrzebujesz konsultacji w zakresie rekrutacji lub szukasz optymalizacji w zakresie zatrudnienia – doradzimy jak zatrudnić odpowiednie osoby na  dane stanowisko.

Agencja 123Concept Krzysztof Głowacki

ul.Wenedów 7d/1
75-847 Koszalin

NIP: 674-119-67-55

tel. 502464461

www.123concept.pl

Siedziba biura:

Partyzantów 17/12
75-900 Koszalin
czynne pn.- pt 9.00 – 15.00