›› Strona Główna ›› „X Akademickie Targi Pracy PK- Prezentacje Wiosna 2012”

„X Akademickie Targi Pracy PK- Prezentacje Wiosna 2012”

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej zaprasza na „X Akademickie Targi Pracy PK- Prezentacje Wiosna 2012”, które odbędą się 21.03.2012 r. w budynku Politechniki Koszalińskiej przy ul. Śniadeckich 2.

Targi Pracy mają na celu nie tylko prezentację aktualnych ofert pracy, praktyk i stażów, ale także wymianę informacji dotyczących aktualnej sytuacji na rynku pracy. Umożliwiają pozyskanie najzdolniejszych studentów i absolwentów dla celów rekrutacyjnych, a młodym ludziom poszukującym pracy pozwalają na zapoznanie się z systemem rekrutacji obowiązującym w danej firmie oraz dają szansę na zatrudnienie lub uzyskanie praktyki bądź stażu.
W zeszłym roku udział w Targach wzięło ponad 50 firmy m.in.: Telekomunikacja Polska, Tieto Polska, Acxiom, Integra Software, Dajar, Scania, PKO BP, RGB Technology, REC, Randstad, Avon, ZUS, Jeronimo Martins Dystrybucja i in.
Więcej informacji na temat aktualnych wystawców na stronie www.targipracy.koszalin.pl
Już teraz zapraszamy firmy, które chcą wystawić się na tegorocznej edycji targów do pobrania dokumentów aplikacyjnych ze strony www.targipracy.koszalin.pl

Patronat nad targami obejmuje m.in. Grupa MADE IN KOSZALIN.
Udział BEZPŁATNY!