›› Strona Główna ›› O nas ›› Kapituła MADE IN KOSZALIN

Kapituła MADE IN KOSZALIN

 

Kapituła składa się z maksymalnie 6 przedstawicieli Grupy MADE IN KOSZALIN reprezentujących różne branże. Kapituła zbiera się co najmniej raz w miesiącu w zależności od zaistniałych sytuacji. Głównym zadaniem Kapituły jest weryfikowanie zgłaszających się firm/instytucji i opiniowanie decyzji co do akceptacji bądź odrzucenia zgłoszenia. Kapituła jest zobowiązana przedstawić sprzeciwy poszczególnych członków MADE IN KOSZALIN na spotkaniu Grupy przy przystępowaniu nowych członków/partnerów do inicjatywy. Kadencja Kapituły trwa 2 lata. Po upływie kadencji Kapituły na pierwszym spotkaniu w danym roku, odbędzie się głosowanie nad przedłużeniem kadencji bądź wyborem nowych członków.


Kapituła ma prawo rozliczać członków inicjatywy z zaangażowania w działania Grupy oraz rozwiązywać, zarówno kwestie sporne, jak i kluczowe kwestie związane z funkcjonowaniem Grupy.


Firmy członkowskie mogą odwołać się od decyzji Kapituły do Grupy na spotkaniu MADE IN KOSZALIN (drogą głosowania). Ostateczną moc decyzyjną mają członkowie Grupy na zasadzie większości głosów.


Obecny skład kapituły:

  • Zenon Ściesiński, Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych „POWIERNIK” - przewodniczący Kapituły
  • Agnieszka Dołęga, Centrum Biznesu
  • Sławomira Małgorzata Ignatowicz, BIURO TURYSTYCZNE Sławomira Małgorzata Ignatowicz
  • Norman Łoziński, Firma NORMAN
  • Piotr Starnawski, Agencja Reklamowo-Handlowa STARNAŚ Piotr Starnawski
  • Radosław Bartosik, Mentax.pl