›› Strona Główna ›› Media o Nas ›› www.meckoszalin.pl - XV Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

www.meckoszalin.pl - XV Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

W dniach 6-7 października 2007 r. w hali Gwardii przy ul. Sportowej w Koszalinie odbyły się XV Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz.

 

Podczas dwudniowej imprezy zaprezentowało się blisko 70 wystawców. Zwiedzający mieli okazję zapoznać się między innymi z najnowszymi propozycjami firm budowlanych i instalacyjnych oferujących bogatą paletę materiałów budowlanych, dekoracyjnych oraz armatury łazienkowej i akcesoriów instalacji grzewczych.

 

Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. w Koszalinie jako jedyny wystawca zaaranżowała swoją przestrzeń wystawienniczą razem z firmami, z którymi na codzień współpracuje – przedsiębiorstwami Asbud, Infracorr, Emet-Impex oraz Centrum Biznesu, który jest koordynatorem akcji promocyjnej koszalińskich firm pod nazwą „Made in Koszalin”. Duże wrażenie robił potężnych rozmiarów baner reklamowy oraz nowatorski sposób zagospodarowania przestrzeni.

 

Podkreśleniem obecności na targach MEC Koszalin było odebrane przez Panią Prezes, Grażynę Bielawską, wyróżnienie Starosty Powiatu Koszalińskiego za: „stosowanie najnowocześniejszych technologii w produkcji i przesyle ciepła oraz systematyczny rozwój przedsiębiorstwa”.

 

 

Źródło: http://www.meckoszalin.pl/pl/index.php/strona-glowna/headlines/detail/id/104 (2007-10-09)