›› Strona Główna ›› Media o Nas ›› Koszalińskie Denary powędrowały do laureatów

Koszalińskie Denary powędrowały do laureatów

W piątek podczas uroczystej gali wręczono nagrody w jednym z najważniejszych konkursów gospodarczych w regionie: Koszalińskie Denary Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Nagrodę główną w konkursie "Koszaliński Denar 2011 " w kategorii przedsiębiorstwo mikro zdobyła firma Nord Nieruchomości Agnieszka Niechajczyk. Wyróżnienia w tej kategorii przypadły w udziale: Gabinetowi Rehabilitacji Aktywnej, Vademecum Ochrony Pracy oraz firmie Budowniczy Rafał Szlachcikowski.
Wśród firm małych nagroda główna powędrowała do Telewizji Kablowej Koszalin, a wyróżnienie do Przedsiębiorstwa Wielobranżowego ELWI Jan Jankowski, Przedsiębiorstwa Wielobranżowego BJM Jerzy Mucha.

Nagrodę główną w kategorii przedsiębiorstwo średnie otrzymała Dega SA, a wyróżnienia Troton i Bałtycki Bank Spółdzielczy w Darłowie.
Wśród firm dużych triumfowało Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Wyróżnienie przyznano firmie Arka – Mega.

Nagrodę Objawienie Roku zdobyło Europejskie Centrum Edukacyjne oraz Q4Glass, ABJ Investors za uruchomienie innowacyjnego zakładu produkcyjnego.

Dodajmy, że przyznano również wyróżnienia partnerów konkursu Koszaliński Denar. Wyróżnienie Fundacji Nauka dla Środowiska otrzymało Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, a wyróżnienie Fundacji Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości pizzeria Piccolo w Koszalinie.

Nagroda Koszaliński Denar jest formą uznania i podziękowania dla przedsiębiorców, którzy dzięki zaangażowaniu i pracy budują nie tylko własne przedsiębiorstwa, ale również wizerunek gospodarczy naszego regionu w kraju i poza jego granicami. Główną ideą konkursu jest popularyzacja etycznych wzorców przedsiębiorcy, który dbając o rozwój własnej firmy, pracowników i uczciwego rynku lokalnego, stwarza podwaliny do rozwoju społeczności lokalnej.

Organizatorem konkursu jest Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa. Konkurs skierowany jest do wszystkich przedsiębiorców, bez względu na branżę. Warunkiem uczestnictwa jest umiejscowienie siedziby lub prowadzenie działalności na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Źródło: www.gk24.pl, 12.05.2012