›› Strona Główna ›› Media o Nas ›› Dziś koszaliński Top Toys na żywo w Polsacie

Dziś koszaliński Top Toys na żywo w Polsacie

W piątek, 27 kwietnia, tancerze ze szkoły Top Toys, wystąpią na żywo w półfinale programu Tylko taniec – Got to Dance, a wraz z nimi Diana Staniszewska, finalistka programu You Can Dance. A wszystko to zbiegnie się w czasie z Międzynarodowym Dniem Tańca.

Wstępne eliminacje koszalińska grupa przeszła zupełnie przypadkowo i do tego nie wiedząc, do jakiego programu. - Właśnie wracaliśmy z jakiegoś występu, zobaczyłyśmy pełno plakatów i tłum ludzi przed wejściem do szkoły tańca. Ponieważ miałyśmy stroje i humory nam dopisywały postanowiłyśmy się zatrzymać i może spróbować swoich sił. Na miejscu okazało się, że jest więcej takich niezorientowanych. Przez chwile nawet zwątpiłyśmy, czy możemy wystąpić bo bardzo dużo było grup dziecięcych i ktoś nawet powiedział, że to konkurs dla dzieci – wspomina Diana Staniszewska.

Nic więc dziwnego, ze dziewczyny na czele z trenerką Anną Dubrownik, były niezwykle zdziwione, kiedy dostały wiadomość, że jadą na nagranie do Warszawy. - Wtedy dopiero się zaczęły przygody. Najpierw jedna z koleżanek skręciła kostkę i ktoś musiał ją zastąpić. Nasz kolega się zgodził, i wciągu jednego dnia nauczył się układu. Potem w drodze do Warszawy w środku lasu zepsuł nam się samochód. Byłyśmy kompletnie wykończeni w czasie nagrania, z ogromnymi worami pod oczami. Do dziś zastanawiamy się jak daliśmy radę wystąpić – zastanawia się tancerka.

Po takich przygodach fakt, że udało się im zakwalifikować do półfinału na żywo, wywołał łzy radości.

- Tańczymy ze sobą już od 10 lat, doskonale się znamy. To nie pierwszy program w którym występujemy. Ale radość zawsze jest taka sama – śmieje się koszalinianka.

Główną nagrodą jest 100 tys. złotych i zaprezentowanie się na Sopot TOPtrendy Festiwal 2012. Trzymajmy kciuki za naszych.

Źródło: www.mmkoszalin.eu