›› Strona Główna ›› Aktualności ›› ZDROWIE MADE IN KOSZALIN

ZDROWIE MADE IN KOSZALIN

W trosce o zdrowie i lepszą kondycję fizyczną mieszkańców Koszalina - Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. oraz Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Norman przygotowały akcję pod hasłem: „ZDROWIE MADE IN KOSZALIN”.Program ten jest skierowany do wszystkich mieszkańców Koszalina i ma za zadanie propagowanie zdrowego trybu życia.

Jednym z takich elementów jest połączenie terapii z wykorzystaniem wody i masażu. Wyjątkowe właściwości wody sprawiają, że jest to efektywna, bezpieczna i dostępna dla wszystkich forma ćwiczeń. Korzystanie z pływalni polecane jest również jako idealne rozwiązanie dla osób otyłych, po operacjach, osób starszych, cierpiących na artretyzm, osteoporozę, czy mających problemy z układem kostno-stawowym. Istotne jest wykorzystanie siły wyporu wody, która powoduje pozorną utratę ciężaru ciała, co ułatwia wykonywanie ćwiczeń i wpływa na odciążenie stawów i kręgosłupa.Natomiast masaż i różne jego odmiany, dobrze wykonane, oprócz działania terapeutycznego zazwyczaj niosą ze sobą znaczną poprawę samopoczucia. Często już po pierwszym masażu czujemy różnicę w dotyku skóry. Po serii zabiegów skóra jest gładsza, jędrniejsza i następuje widoczna redukcja tkanki tłuszczowej, co ma wpływ na zmniejszanie cellulitu u kobiet.

W ramach akcji ZOS oferuje możliwość skorzystania z basenu w bardzo atrakcyjnej cenie 5,00 zł za 90 minut (w dni powszednie od godz. 12°° do 14°°). Pierwszych pięć osób, które odwiedzi basen przy ul. Głowackiego 3-5 w Koszalinie, otrzyma jednorazowy bezpłatny wstęp na pływalnię.

Centrum Medyczno Rehabilitacyjne Norman przygotowało ofertę cyklu masaży w specjalnej rabatowej cenie. Dla pierwszych pięciu klientów, którzy odwiedzą Centrum przy ul. Pomorskiej 28 w Koszalinie (w dni powszednie w godzinach 14°° do 19°°) firma oferuje jeden bezpłatny masaż. Podczas masaży terapeuci oferują bezpłatne konsultacje, dzięki którym koszalinianie dowiedzą się jak poprawić wygląd i kondycję fizyczną.

Akcja powstała dzięki współpracy Zarządu Obiektów Sportowych i Centrum Norman w ramach Grupy MADE IN KOSZALIN, skupiającej przedsiębiorców i instytucje z Koszalina i okolic.

Źródło: www.zos.koszalin.pl