›› Strona Główna ›› Aktualności ›› Warsztaty: Skuteczne techniki w osiąganiu sukcesów

Warsztaty: Skuteczne techniki w osiąganiu sukcesów

Polski Instytut Psychoedukacji zaprasza na warsztaty: Skuteczne techniki w osiąganiu sukcesów, które odbędą się w dniach 15-17 maja 2009 roku o godz.18-22 w siedzibie Wydawnictwa Artystycznego Kurtiak i Ley.

Dlaczego niektórym ludziom wszystko się udaje? Mają powodzenie w życiu, majątek, wspaniałą rodzinę, licznych przyjaciół, są lubiani i podziwiani? Co takiego robią? Czy tacy się już urodzili? Czy tego można się nauczyć?

Jeżeli będziesz robił to samo, co dotychczas - będziesz miał to samo. Jeśli chcesz mieć coś innego - musisz zacząć robić coś innego. Trudno otworzyć nowe drzwi starym kluczem!

Na szkoleniu poznasz sprawdzone techniki i narzędzia, dzięki którym możesz zacząć dokonywać istotnych zmian w swoim życiu. Opanujesz 3 skuteczne techniki rozwiązywania problemów i wdrażania rozwiązań w życie. Uświadomisz sobie jak łatwo wyznaczać swoje cele. Poznasz jak proste i skuteczne jest planowanie. Dowiesz się co trzeba robić, aby się chciało tak, jak się nie chce. Jak wykorzystać emocje do motywacji? Jak odkryć swój potencjał i co w sobie rozwijać, by życie stało bardziej satysfakcjonujące. W trakcie ćwiczeń będziesz mógł rozwiązywać krok po kroku swój własny problem lub zadanie. Otrzymasz klucz, którym otworzysz drzwi swojego nowego życia.

Więcej informacji oraz zgłoszenia uczestnictwa pod numerem telefonu +48 603 1234 89.

Opłata za szkolenie - 600,00 zł
Wydawnictwo Artystyczneg Kurtiak i Ley
ul. Szczecińska 1
75-120 Koszalin
BZWBK 91 1090 1711 0000 0000 7007 7157