›› Strona Główna ›› Aktualności ›› Tytuł LIDERA RYNKU – najlepsza w Polsce Usługa w 2010 roku należy do NORD Nieruchomości

Tytuł LIDERA RYNKU – najlepsza w Polsce Usługa w 2010 roku należy do NORD Nieruchomości

Firma NORD Nieruchomości® otrzymała w maju 2010r. certyfikat i tytuł LIDERA RYNKU – najlepsza w Polsce Usługa - pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Certyfikat został przyznany w oparciu o przepisy regulaminu i wyniki oceny porównawczej Konkursu Promocyjnego LIDER RYNKU 2010 w kategorii Usługa.

Tytuł, certyfikat oraz statuetkę odebrała Agnieszka Niechajczyk na Gali w dniu 28.05.201r. w Warszawie w Hotelu Sheraton.

Zaszczytny tytuł LIDERA RYNKU jest gwarancją wysokiej pozycji rynkowej, to prestiż i uznanie dla wysokich standardów biznesowych, etycznych i społecznych, którymi kierują się laureaci tego konkursu. Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja firm, produktów i usług o czołowej i ugruntowanej pozycji rynkowej oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych i organizacyjnych. Konkurs wyłania liderów i pozwala lepiej wykorzystać jego atuty. Konkurs adresowany jest do Najlepszych w Polsce firm, niezależnie od ich wielkości, formy organizacyjnej, prawnej czy formy własności, rodzaju czy obszaru prowadzonej działalności. W konkursie Lider Rynku – w odróżnieniu od innych tego typu projektów w Polsce – nie ma zasady uznaniowości.

Wygrywa najlepszy, co gwarantują przepisy regulaminu konkursu. Podstawowymi kryteriami porównawczymi przy ocenie zgłoszeń są: produktywność, kreatywność, innowacyjność, jakość produktów i usług, konkurencyjność.