›› Strona Główna ›› Aktualności ›› Future City Game – Gra Miasto Przyszłości - Warsztaty koncepcyjne z udziałem mieszkańców, 14-15 maja 2010

Future City Game – Gra Miasto Przyszłości - Warsztaty koncepcyjne z udziałem mieszkańców, 14-15 maja 2010

Nauka dla Środowiska zaprasza do uczestnictwa w warsztatach Future City Game – Grę Miasto Przyszłości - Warsztaty koncepcyjne z udziałem mieszkańców, które odbędą się w Urzędzie Miasta Koszalina, Sala A i B, w dniach 14-15 maja 2010.


Future City Game (Gra Miasto Przyszłości) to dwudniowy warsztat, wykorzystujący metodologię gry i techniki kreatywnego myślenia, w którym weźmie udział 30 osób. To narzędzie opracowane przez British Council w ramach projektu Creative Cities – Twórcze Miasta.

Celem projektu jest zwiększanie świadomości tego, jak kreatywność, przedsiębiorczość i innowacja mogą ulepszać życie w miastach.

W przypadku zainteresowania udziałem w warsztatach proszę o wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do 7 maja br. e-mailem na adres biuro@ndsfund.org bądź arch.adamczyk@gmail.com lub na adres: Fundacja Nauka dla Środowiska ul. Racławicka 15-17, 75-620 Koszalin (osobiście lub pocztą).


Pliki do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Zaproszenie