›› Strona Główna ›› Aktualności ›› FERIE NA STRZELNICY 2013

FERIE NA STRZELNICY 2013

W dniach od 28 stycznia do 9 lutego br. na strzelnicy sportowo – rekreacyjnej Spółki z o.o. „UNIA” w Koszalinie będą prowadzone zajęcia strzelania rekreacyjnego dla dzieci i młodzieży z terenu miasta Koszalina w ramach cyklu „Ferie w Mieście”. Nasza oferta adresowana jest do młodzieży w wieku 12 – 19 lat.

Zajęcia odbywać się będą (zgodnie z regulaminem) na Strzelnicy krytej w Koszalinie przy ul. Szczecińskiej 25a:

• Od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-18.00
• W soboty w godz. 12.00-17.00,

Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w zajęciach pod nadzorem rodziców lub opiekunów prawnych lub za ich pisemną zgodą. Prowadzącymi treningi strzeleckie będą wykwalifikowani instruktorzy strzelectwa sportowego, posiadający wiedzę merytoryczną, dydaktyczną oraz praktyczną z zakresu strzelectwa oraz udzielania pomocy przedmedycznej.
Młodzież będzie strzelała z pistoletów oraz karabinków pneumatycznych na dwóch osiach strzeleckich do tarcz sportowych zawieszonych w odległości 10 m. Każdemu uczestnikowi strzelania, przed dopuszczeniem do oddania strzału, instruktor strzelectwa udzieli szczegółowego instruktażu w zakresie:
• Zasad bezpieczeństwa na strzelnicy
• Budowy, działania oraz bezpiecznego obchodzenia się z bronią pneumatyczną,
• Zasad zgrywania przyrządów celowniczych oraz celowania.

Po okazaniu legitymacji szkolnej i wykupieniu karnetu w cenie 1,00 zł, każdy z uczestników zajęć będzie miał do wystrzelania 25 szt. śrutu podczas jednego wejścia na oś strzelecką.

Sprawdzianem nabytych umiejętności strzeleckich będą „Wystrzałowe zawody” z broni pneumatycznej, kończące akcje „Ferie na Strzelnicy”, które planujemy na sobotę 09.02.2013 r. od godz. 12.00. Uczestnikami turnieju strzeleckiego będzie młodzież, która podczas ferii 2013 regularnie korzystała z zajęć, podnosząc tym samym swoje umiejętności strzeleckie.
Zmagania strzeleckie odbędą się w trzech kategoriach wiekowych:
• I kategoria 12-13 lat,
• II kategoria 14-16 lat,
• III kategoria 17-19 lat,
W każdej kategorii wiekowej dla zwycięzców przygotujemy trofea sportowe, pamiątkowe dyplomy, nagrody oraz zapewnimy opiekę instruktorów.

Miła atmosfera i dobra zabawa gwarantowana bez względu na pogodę!!!!!

W sprawie dodatkowych pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu:
(094) 347 36 50 lub 607 456 481, e-mail: strzelnica@unia.koszalin.pl.

Do zobaczenia na strzelnicy!