›› Strona Główna ›› Aktualności

Aktualności

Laury MADE IN KOSZALIN 2018 - nominacje
(12/10/2018 6:21 pm)

7 grudnia br. Centrum Biznesu Fundacji CIP organizuje IV Forum MADE IN KOSZALIN, którego ideą jest promowanie patriotyzmu lokalnego, designu oraz firm i wydarzeń, z których Koszalin może być dumny.

Prezydent Miasta Koszalina Piotr Jedliński objął Forum MADE IN KOSZALIN patronatem honorowym. Partnerami wydarzenia są: Park Technologiczny S.A., Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa, Północna Izba Gospodarcza w Koszalinie, Zachodniopomorski Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, Politechnika Koszalińska oraz Instytut Wzornictwa. Podczas Forum zaprezentowane zostaną wyjątkowe koszalińskie firmy i wydarzenia, a wybitne oraz te, które w najlepszy sposób promują Koszalin nagrodzone zostaną Laurami MADE IN KOSZALIN 2018.

Do dnia 26 października br. zbierane są nominacje do Laurów MADE IN KOSZALIN 2018 w kategoriach: Biznes, Kultura i Design oraz Styl życia i inspiracje.

Nominacje oraz nagrody są bezpłatne i w pełni otwarte.

Zachęcamy do zgłaszania wybitnych koszalińskich firm, osób oraz najciekawszych koszalińskich wydarzeń, z których Koszalin jest dumny i które zasługują na nagrody Laury MADE IN KOSZALIN 2018. Formularz nominacji do pobrania

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Agnieszką Dołęga-Jabłońską - tel. 094/ 34 77 127, 094/ 34 12 317, email: a.jablonska@biznes.koszalin.pl

III Forum MADE IN KOSZALIN - 8 grudnia 2017
(13/11/2017 10:04 pm)

Centrum Biznesu Fundacji CIP zaprasza na III Forum MADE IN KOSZALIN, które odbędzie się 8 grudnia w City Box, Rynek Staromiejski 14 w Koszalinie.

Ideą Forum MADE IN KOSZALIN jest promowanie patriotyzmu lokalnego, designu oraz firm i wydarzeń, z których Koszalin jest dumny.

W drodze otwartych nominacji w październiku b.r. mieszkańcy Koszalina zgłaszali nominacje do nagród Laury MADE IN KOSZALIN 2017. Wpłynęło ich aż 249 w 3 kategoriach: biznes, kultura i design oraz styl życia i inspiracje.

Decyzją Kapituły III Forum MADE IN KOSZALIN wybrano finalistów oraz laureatów Laurów MADE IN KOSZALIN 2017.

Podczas Forum w dniu 8 grudnia zaprezentowani zostaną finaliści - wyjątkowe koszalińskie firmy i wydarzenia, a wybitne oraz te, które w najlepszy sposób promują Koszalin nagrodzone zostaną Laurami MADE IN KOSZALIN 2017.

PROGRAM

10.00 - 10.15- otwarcie III Forum MADE IN KOSZALIN

10.15 - 13.00 Kategoria: BIZNES

Prezentacje finalistów, wręczenie nagród LAURY MADE IN KOSZALIN 2017

13.00 wręczenie certyfikatów MADE IN KOSZALIN firmom i instytucjom przyjętym do inicjatywy w 2017 roku

13.00 – 13.30 lunch

13.30 – 14.30 Kategoria: KULTURA I DESIGN

Prezentacje finalistów, wręczenie nagród LAURY MADE IN KOSZALIN 2017

14.30 – 14.45 przerwa kawowa

14.45 – 15.45 Kategoria: STYL ŻYCIA I INSPIRACJE

Prezentacje finalistów, wręczenie nagród LAURY MADE IN KOSZALIN 2017

15.45-16.00 Podsumowanie III Forum MADE IN KOSZALIN

Zgodnie z ideą MADE IN KOSZALIN zarówno wydarzenia i firmy, które będą prezentowane oraz zostaną nagrodzone podczas III FORUM MADE IN KOSZALIN są tworzone i powstają dzięki koszalinianom, ale również nagrody LAURY MADE IN KOSZALIN mają iście koszaliński charakter.

LAURY MADE IN KOSZALIN 2015 miały formę szklanego laura i zostały zaprojektowane przez koszalińskiego artystę Piotra Stramskiego, ceramiczne LAURY MADE IN KOSZALIN 2016 powstały w Warsztacie Terapii Zajęciowej Nr 2 w Koszalinie działającym przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Jak będą wyglądać - w tym roku wykonane z drewna - LAURY MADE IN KOSZALIN 2017 zobaczymy podczas III Forum MADE IN KOSZALIN w dniu 8 grudnia br. – z pewnością będą unikatowe i w 100 % koszalińskie!

Materiały promocyjne związane z Forum – plakaty, zaproszenia itp. zaprojektowała Justyna Matysiak z Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej.

Prezydent Miasta Koszalina Piotr Jedliński objął III Forum MADE IN KOSZALIN patronatem honorowym, natomiast patronat medialny nad Forum objęli: Radio Koszalin, GK24, happykoszalin.pl, Tygodnik MIASTO, TV MAX, PRESTIŻ magazyn koszaliński.

Partnerami wydarzenia są: Park Technologiczny S.A., Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa, Północna Izba Gospodarcza w Koszalinie, Zachodniopomorski Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, Politechnika Koszalińska oraz Instytut Wzornictwa.

III Forum MADE IN KOSZALIN dofinansowano z budżetu Gminy Miasta Koszalina.

Serdecznie zapraszamy na III Forum MADE IN KOSZALIN – na prezentacje firm i wydarzeń, z których Koszalin jest dumny!

Udział w Forum jest bezpłatny. Potwierdzenia udziału przyjmujemy do 5 grudnia – formularz potwierdzenia do pobrania

III Forum MADE IN KOSZALIN – nominacje rozpoczęte!
(21/09/2017 8:22 am)

W grudniu br. Centrum Biznesu Fundacji CIP organizuje III Forum MADE IN KOSZALIN, którego ideą jest promowanie patriotyzmu lokalnego, designu oraz firm i wydarzeń, z których Koszalin może być dumny.

Prezydent Miasta Koszalina Piotr Jedliński objął Forum MADE IN KOSZALIN patronatem honorowym. Partnerami wydarzenia są: Park Technologiczny S.A., Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa, Północna Izba Gospodarcza w Koszalinie, Zachodniopomorski Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, Politechnika Koszalińska oraz Instytut Wzornictwa. Podczas Forum zaprezentowane zostaną wyjątkowe koszalińskie firmy i wydarzenia, a wybitne oraz te, które w najlepszy sposób promują Koszalin nagrodzone zostaną Laurami MADE IN KOSZALIN 2017.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie i pomoc w wyłonieniu Waszym zdaniem wybitnych firm, osób czy najciekawszych koszalińskich wydarzeń, które zasługują na nominacje do Laurów MADE IN KOSZALIN 2017 w 3 kategoriach: biznes, kultura i design, styl życia i inspiracje.

Do pobrania formularz nominacji. Będziemy wdzięczni za przesłanie Państwa propozycji nominacji do dnia 20 października na adres email: a.jablonska@biznes.koszalin.pl

II Forum MADE IN KOSZALIN
(15/11/2016 12:58 pm)

Serdecznie zapraszamy na II Forum MADE IN KOSZALIN, które odbędzie się 2 grudnia 2016 w godz. 10.00- 17.30 w City Box (Rynek Staromiejski 14 w Koszalinie).

Witamy nowe firmy w Grupie!
(15/11/2016 12:55 pm)

Serdecznie witamy w Grupie MADE IN KOSZALIN nowe Firmy! Do naszych szeregów dołączyły: FIrma Handlowa Lider, Językowa Szkoła Podstawowa Happy Days - Szczęśliwe Dni, Polski Klaster Żeglarski oraz Spektrum - Centrum Szkoleń i Rozwoju Kadr.

Liczymy na zaangażowanie w nasze działania i życzymy dobrej współpracy.

Nowa instytucja w Grupie!
(16/09/2016 12:36 pm)

Z przyjemnością informujemy, że Grupy MADE IN KOSZALIN dołączyło Archiwum Państwowe w Koszalinie – wyróżnione podczas ubiegłorocznego Forum MADE IN KOSZALIN w kategorii KULTURA I DESIGN !

Gratulujemy i życzymy udanej współpracy w inicjatywie. :)

Szczegóły: www.ap.gov.pl

 

Nowa firma w Grupie!
(14/09/2016 2:18 pm)

Z przyjemnością informujemy, że Grupy MADE IN KOSZALIN dołączyła firma Mikrofonika – finalista ubiegłorocznego Forum MADE IN KOSZALIN w kategorii BIZNES !
Gratulujemy i życzymy udanej współpracy w inicjatywie. :)

Szczegóły: www.mikrofonika.pl

 

 

Laury MADE IN KOSZALIN 2016 - nominacje
(07/09/2016 11:40 am)

W dniu 2 grudnia 2016 Centrum Biznesu Fundacji CIP organizuje II Forum MADE IN KOSZALIN, którego ideą będzie promowanie patriotyzmu lokalnego, designu oraz firm i wydarzeń, z których Koszalin może być dumny.

Czytaj dalej

Poznaj firmy i instytucje MADE IN KOSZALIN
(05/09/2016 12:27 pm)

Na profilu MADE IN KOSZALIN na Facebook’u rozpoczęliśmy prezentację firm i instytucji należących do MADE IN KOSZALIN.

Zapraszamy do polubienia profilu MADE IN KOSZALIN

www.facebook.com/madeinkoszalin

 

I FORUM MADE IN KOSZALIN
(15/03/2016 1:45 pm)

W dniach 1-3 grudnia 2015 odbyło się I FORUM MADE IN KOSZALIN, którego ideą było promowanie patriotyzmu lokalnego, designu oraz firm i wydarzeń, z których Koszalin jest dumny. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Centrum Biznesu Fundacji Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Koszalinie.