›› Home ›› ›› II Forum MADE IN KOSZALIN

II Forum MADE IN KOSZALIN

Serdecznie zapraszamy na II Forum MADE IN KOSZALIN, które odbędzie się 2 grudnia 2016 w godz. 10.00- 17.30 w City Box (Rynek Staromiejski 14 w Koszalinie).

Ideą II Forum MADE IN KOSZALIN jest promowanie patriotyzmu lokalnego, designu oraz firm i wydarzeń, z których Koszalin jest dumny.

W drodze otwartych nominacji w październiku b.r. mieszkańcy Koszalina zgłaszali nominacje do nagród Laury MADE IN KOSZALIN 2016. Wpłynęło ich aż 155 w 3 kategoriach: biznes, kultura i design oraz styl życia i inspiracje.

Decyzją Kapituły Forum MADE IN KOSZALIN wybrano finalistów oraz laureatów Laurów MADE IN KOSZALIN 2016.

 

Podczas Forum w dniu 2 grudnia zaprezentowani zostaną finaliści Forum – wyjątkowe koszalińskie firmy i wydarzenia, a wybitne oraz te, które w najlepszy sposób promują Koszalin nagrodzone zostaną Laurami MADE IN KOSZALIN 2016.

 

Organizatorem Forum jest Centrum Biznesu Fundacji CIP, Partnerami wydarzenia są: Park Technologiczny S.A., Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa, Północna Izba Gospodarcza w Koszalinie oraz Instytut Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej.

Prezydent Miasta Koszalina Piotr Jedliński objął II Forum MADE IN KOSZALIN patronatem honorowym, natomiast patronat medialny nad Forum objęli: Radio Koszalin, GK24, happykoszalin.pl, Tygodnik MIASTO, TV MAX oraz Prestiż magazyn koszaliński.

 

Zgodnie z ideą MADE IN KOSZALIN zarówno wydarzenia i firmy, które będą prezentowane oraz zostaną nagrodzone podczas II FORUM MADE IN KOSZALIN są tworzone i powstają dzięki koszalinianom, ale również nagrody LAURY MADE IN KOSZALIN 2016 mają iście koszaliński charakter.

LAURY MADE IN KOSZALIN 2016 zostały zaprojektowane i stworzone przez Warsztat Terapii Zajęciowej Nr 2 w Koszalinie działający przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i dzięki zaangażowaniu Kierownika placówki Pani Ewy Cyngiel oraz pracowników: Tomasza Pławczyk oraz Agaty Guzek. Dzięki zaangażowaniu Warsztatów Terapii Zajęciowej Nr 2 w Koszalinie nagrody Laury MADE IN KOSZALIN 2016, jak i wyróżnienia MADE IN KOSZALIN, które będą wręczane podczas Forum są unikatowe, koszalińskie ale również mają aspekt społeczny.

Również materiały promocyjne związane z Forum – plakaty, zaproszenia itp. zaprojektowała Justyna Matysiak z Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Forum MADE IN KOSZALIN. Udział w Forum jest bezpłatny, wymagane jest zgłoszenie udziału do dnia 29 listopada.