Znasz lokalny produkt albo firmę, która Twoim zdaniem wyróżnia się pozytywnie w koszalińskim krajobrazie biznesowym? Którego z przedsiębiorców koszalińskich i jego dorobek zawodowy podziwiasz? Uczestniczyłeś lub wiesz o wydarzeniu kulturalnym w Koszalinie, które cieszyło się uznaniem nie tylko w naszym mieście? Zainspirowało Cię ostatnio w stylu życia coś, co dzieje się u nas? Prześlij nam swoje propozycje i nominuj je do tegorocznej nagrody Laury Made in Koszalin!

Centrum Biznesu w Koszalinie rozpoczęło zbieranie nominacji do tegorocznych Laurów Made in Koszalin. Zgłaszać swoje typy może każdy mieszkaniec naszego miasta, firma czy też instytucja. Zachęcamy do zgłaszania wybitnych koszalińskich firm, produktów oraz najciekawszych koszalińskich wydarzeń, z których nasze Miasto jest dumne i które zasługują na nagrody i wyróżnienia.

Tradycyjnie nominujemy w trzech kategoriach:

1. Biznes – w trzech podkategoriach:

  • Firma Made in Koszalin
  • Produkt Made in Koszalin
  • Osobowość biznesowa

2. Kultura i Design

3. Styl życia i inspiracje.

Prosimy pamiętać – aby zgłoszenie było ważne, prosimy o krótkie uzasadnienie każdej nominacji (max. 2 zdania), ułatwi to prace Kapituły Forum Made in Koszalin.

Laureaci i wyróżnieni zostaną zaprezentowani już w grudniu podczas uroczystego wręczenia Laurów Made in Koszalin i wyróżnień.
Zgłoszenia przyjmujemy do 31 października na adresy mailowe: info@biznes.koszalin.pl lub k.szlapka@biznes.koszalin.pl. Formularz do nominacji dostępny jest na stronach www.biznes.koszalin.pl oraz www.made-in-koszalin.pl

Nominacje oraz nagrody są bezpłatne i w pełni otwarte.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt w Centrum Biznesu – tel. 94 3464706

Gorąco zachęcamy do typowania wybitnych Waszym zdaniem koszalińskich firm, produktów i wydarzeń. Pokażmy, że w naszym mieście dzieją się rzeczy, z których możemy być dumni.

Dofinansowano z budżetu Gminy Miasta Koszalina